Esi oriģināls dāvanu izvēlē!

Izjāde ar zirgiem būs lieliska dāvana sev tuvajiem cilvēkiem dzimšanas dienā, vārda dienā vai citos nozīmīgos svētkos. Tas var būt negaidīts pārsteigums Jūsu otrajai pusītei. Pārsteidziet un ieprieciniet savējos!

Pieejami divi dažādi dāvanu karšu dizaini.

Standarta noformējums. 

Elegants un skatienu piesaistošs dizains. Piemērots visiem dāvināšanas gadījumiem.

INFORMĀCIJA

 

Īpašais Valentīna dienas noformējums.

 Lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam Valentīna dienā, kā arī citos nozīmīgos svētkos.

INFORMĀCIJA  INFORMĀCIJA

 

Kā tiek sagatavotas dāvanu kartes?

Dāvanu kartes sagataves ir drukātas tipogrāfijā augstā kvalitātē uz bieza un stingra papīra ar matētu lamināta pārklājumu virspusē. Kartes izmērs ir 1/3 daļa no A4 lapas(11x23cm). Dāvanu kartes otrā pusē ir paredzēta vietā informācijai par izjādes ilgumu un personu skaitu, kas piedalīsies izjādē, kā arī vieta Jūsu izvēlētam apsveikuma tekstam un drukātam parakstam. Visu šo informāciju, tai paredzētā vietā ar lāzerprintera palīdzību, mēs izdrukāsim kartiņas otrā pusē un dāvanu karte būs sagatavota.

Neaizpildīta dāvanu karte.

INFORMĀCIJA  INFORMĀCIJA  INFORMĀCIJA

Sagatavota parauga dāvanu karte.

INFORMĀCIJA  INFORMĀCIJA  INFORMĀCIJA  INFORMĀCIJA

Kā iegādāties dāvanu karti?

Lai iegādātos dāvanu karti, Jums jaizpilda pasūtīšanas forma mūsu mājas lapā. Aizpildot formu un apstiprinot datus mēs jums nosūtīsim epastu ar dāvanu kartes kodu un mūsu bankas konta rekvizitiem uz kuru jāveic pārskaitījums ar epastā norādīto summu! Kā papildus apstiprinājumu ar dāvanu kartes kodu jūs saņemsiet SMS, ja būsiet norādījuši mobilā telefona numuru. Apmaksu par dāvanu kartēm iepējams veikt ar pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu vai skaidrā naudā atbraucot pie mums!:) Apmaksa par dāvanu karti jāveic 14 kalendāro dienu laikā no pasūtīšanas brīža. Mēs dāvanu kartes piegādājam izmantojot Latvijas pasta "A" klases servisu, kas nodrošina vēstules piegādi nākamajā darba dienā. Pasūtītā dāvanu karte tiks sagatavota un izsūtīta nākamās darba dienas laikā. Lai dāvanu karte sasniegtu adresātu laikā, mēs to izsūtīsim, pat tad, ja nauda nebūs paspējusi ienākt mūsu bankas kontā. Šādā gadījumā dāvanu karte būs aktīva no brīža, kad mēs būsim saņēmuši naudu bankas kontā.:) Dāvanu kartes arī var iegādāties atbraucot pie mums uz zirgu sētu "Purenes". Mēs saskaņosim visu informāciju un izgatavosim dāvanu karti dažu minūšu laikā. Lūgums iepriekš sazināties un vienoties par ierašanas laiku.

Svarīgi! Lai saudzētu mūsu zirgu veselību, un tie netiktu pārslogoti, esam noteikuši svara ierobežojumu jātniekiem - 95 kg. Lūdzu, ņemiet šo vērā pasūtot dāvanu karti.

Cik maksā dāvanu karte?

Uz dāvanu kartēm mēs rakstām pakalpojumu, kādu Jūs būsiet izvēlējušies no mūsu piedāvājuma klāsta, nevis dāvanu kartes summu. Tā var būt izjāde ar zirgiem vienai/divām/trijām vai četrām personām stundu vai 1.5 stundas ilga. Dāvanu karte vienu stundu ilgai izjādei vienai personai maksā: 10 Eiro, divām personām: 20 Eiro u.t.t. Dāvanu kartes sagatavošana un piegāde ir bezmaksas. Minimālā dāvanas kartes cena ir 10 Eiro. Uz dāvanu kartēm neattiecās citas mūsu piedāvātas atlaides vai akcijas, kā ari par dāvanu kartes izmantošanu netiek spiesti zīmodziņi lojalitātes kartēs.

Dāvanu kartes derīguma termiņš

Dāvanu kartēm tiek dots vienu gadu ilgs izmantošanas laiks. Derīguma termiņš ir norādīts kartes aizmugurē. Derīguma termiņu var pārbaudīt ievadot dāvanu kartes kodu "koda pārbaudes lapā." Mēs vēlamies, lai mūsu sniegtie pakalpojumi būtu kvalitatīvi un mūsu klienti būtu apmierināti. Tādēļ, pat ja dāvanu kartes derīguma termiņš ir beidzies, sazinieties ar mums un mēs centīsimies rezervēt izjādes laiku. Neskatoties uz to, mēs tomēr paturam tiesības šādas dāvanu kartes anulēt un tās var nebūt izmantojamas.
Uz drīzu tikšanos zirgu sētā "Purenes":)