Ko mēs piedāvājam!

Pirmā izjāde ar zirgu.
Bez jāšanas pieredzes.
ZIRGU IZJĀDES
Cena:
20€ stunda. 16€/45min.12€/30min

Ja Jūs vēl nekad neesat sēdušies zirga mugurā un devušies izjādē, neuztraucieties, mēs piedāvājam jāšanas apmācību. Pie mums Jūs apgūsiet visu nepieciešamo, lai patstāvīgi spētu doties savā pirmajā izjādē pa kādu no aizraujošajiem maršrutiem. Mūsu piedāvātā jāšanas apmācība ir izveidotā tā, lai jau pirmajā stundā zirga mugurā Jūs varētu doties nelielā

Izjādes bērniem.
Bez jāšanas pieredzes.
ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES
Cena:
20€ stunda. 16€/45min.12€/30min

Zirgi ir bērnu mīluļi un intereses objekts, bērniem patīk zirgus barot ar našķiem, glaudīt samtainos purniņus, vai vienkārši atrasties zirgu tuvumā. Bērniem zirgi sagādā neaizmirstamas emocijas un prieku. Nav noteikta vecuma, no kura būtu atļauts sēsties zirga mugurā, tādēļ, katra mazā jātnieka spējas sēsties zirga mugurā tiek vērtētas atsevišķi. Bērniem ar pietiekamu iepriekšējo pieredzi zirga mugurā, instruktora uzraudzībā tiek ļauts jāt pa laukumu patstāvīgi. Ja bērniņš ir par mazu, lai patstāvīgi sēdētu sedlos, tad kādam no vecākiem ir atļauts atrasties zirga mugurā un bērniņu sēdināt klēpī. Arī šādā gadījumā instruktors zirgu pavadā vedīs pa laukumu.

Zirgu izjādes ar pieredzi.
Nepieciešamas jāšanas iemaņas/pamatprasmes.
ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES
Cena:
20€ stunda. 16€/45min.12€/30min

Mēs atrodamies skaistā lauku apvidū, tālu prom no pilsētas burzmas, šeit ir brīvība un lauku plašumi. Esam sagatavojuši dažādus izjāžu maršrutus, izjāžu takas ved pa apaugušām pļavām, starp priežu, apšu un bērzu jaunaudzēm. Izjādēs var doties arī uz tuvējo ezeru, un zirga mugurā bradāt pa ezermalu, kā arī soļot pa priežu mežu un meža celiņiem. Instruktors ar zirgu dosies Jums līdzi un uzraudzīs izjādi. Izjādes ar zirgu pa dažādiem maršrutiem Jums ļaus baudīt svaigu gaisu, klusumu un lauku ainavas. Reizēm tieši šādas izklaides ir nepieciešamas, lai atpūstos no ikdienas stresa. Pie mums piedzīvojumi turpinās vienmēr!

Izbraukumi uz svinībām pie klienta.
Bez jāšanas pieredzes.
ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES
Cena:
Sākot no 75€ + treilera pakalpojumi.

Vai Jūs plānojat kādu ballīti, vai saviesīgu pasākumu? Nepieciešamas interesantas izklaides? Vai vēlaties ekskluzīvu un neierastu aktivitāti? Mēs Jums varam piedāvāt izjādes un vizināšanos ar zirgiem pasākuma, ballītes vai svinību norises vietā. Ar diviem zirgiem treilerī dosimies pie Jums un izklaidēsim viesus ar izjādēm un vizināšanos zirga mugurā. Ļoti laba izklaide kāzās, dzimšanas dienas svinībās, kristības, darba ballītēs, kā arī citos pasākumos. Lielisks pārsteigums Jūsu viesiem un neaizmirstama dāvana tuviniekiem vai draugiem svētkos. Nepieciešams laukums, pļava, vai cita plaša vieta, kur vizināt jāt gribētājus. Lai izklaide norisinātos drošos apstākļos, jebkāda veida ceļš, pa kuru pārvietojās transports nevar tikt izmantots

Izbraukumi uz pasākumiem.
Bez jāšanas pieredzes.
ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES
Cena:
Jāšanas biļetītes, maksā katrs jāt gribētājs.

Piedāvājam izbraukt ar diviem zirgiem uz Jūsu organizētajiem pasākumiem un nodrošināt vizināšanu zirga mugurā pasākuma apmeklētājiem- gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. Tie var būt jebkādi svētki, medību pasākumi, sporta spēles, pagasta organizēti svētki vai citi pasākumi. Lai nodrošinātu šādu izklaidi, pasākuma norises vietā nepieciešams laukums, kur vizināt klientus. Tas var būt zālājs vai kāda maza pļaviņa. Zirgus pavadīs 2-3 instruktori, kas rūpēsies par apmeklētāju vizināšanu zirga mugurā. Kopā ar organizatoru, mēs katru pasākumu izvērtējam individuāli un cenšamies rast labākos risinājumus, lai pakalpojumi tiktu sniegti kvalitatīvi un droši.

Atpūtas, piknika, telšu vietas.
ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES ZIRGU IZJĀDES
Cena:
Sākot no 25€

Pēc aizraujošām un aktīvām izjādēm, Jums ir iespēja izbaudīt svaigo lauku gaisu un, kopā ar ģimeni vai draugiem, uzrīkot pikniku tepat, "Purenēs". Piedāvājam klusu un romantisku pļaviņu meža ielokā ar labiekārtotu atpūtas vietu prom no svešām acīm. Pieejami piknika galdi, grils, ugunskura vieta, sausā tualete, telšu vietas nopļautā zālienā. Par simbolisku samaksu pieejama malka grilam un ugunskuram, kā arī iespēja makšķerēt piemājas dīķī. Visiem atpūtas vietas apmeklētājiem piedāvājam bezmaksas iespēju apskatīt zirgus, pabarot ar kārumiem un paglaudīt samtainos purniņus. Nāciet un izbaudiet lauku plašumus!:)